Novinky

Vyhrali sme 1.miesto Najchutnejší a najoriginálnejší recept

Cez letné prázdniny sme sa zúčastnili súťaže, ktorú vyhlásil internetový portál Jedálne.sk. Náš  recept Plnená tekvica s kuracím mäsom a čiernou šošovicou získal v súťaži 1.miesto. https://www.jedalne.sk/clanky/doc/aktuality-mame-vitazov-letnej-sutaze-2018-72/doc-article.htm      

Posted in Aktuality | Komentáre sú deaktivované

Čistý vzduch v našej škôlke

Prichádza obdobie plné chorôb. Aby sme  predchádzali chorobnosti v našej materskej škole, od októbra používame  germicídny žiarič. Čo je germicídny žiarič? ? Nepriame ožarovanie je sterilizácia vzduchu ventiláciou vzduchu cez uzavretý germicídny žiarič alebo horizontálne ožarovanie vrchnej vrstvy vzduchu. Pri tejto metóde nuteným prúdením vzduchu cez ožarovanú komoru dochádza k sterilizácii vzduchu v celej miestnosti. Praktické použitie je možné aj za prítomnosti ľudí. Použitie: zdravotnícke zariadenia, potravinárske prevádzky, domácnosti, domovy sociálnych služieb, materské školy,…

Posted in Aktuality | Komentáre sú deaktivované

Malí plavci

V máji sme odštartovali prvý plavecký kurz v cene školného spolu s plaveckou akadémiou!    

Posted in Aktuality | Komentáre sú deaktivované

Folklórna jar Juraja Jánošíka

Dňa 17.4.2018   vo Viničnom, sa naše deti zúčastnili tanečno- hudobno- speváckej súťaže folklórna ja Juraja Jánošíka. Poslaním tejto súťaže je u detí vytvárať a uchovávať vzťah detí k slovenskej ľudovej tvorbe. Prebudiť v nich  národné cítenie a hrdosť ku  kultúrnym tradíciám. Našim deťom sa podarilo v kategórii 1.MŠ a 1. A 2.ročník ZŠ dosiahnuť krásne 3.miesto. Za usilovnosť a šikovnosť im ďakujeme a blahoželáme.

Posted in Aktuality | Komentáre sú deaktivované

Zápis detí pre školský rok 2018/2019

Zápis detí do Škôlky Limbach bude prebiehať od 3.4.2018. V prípade otázok, stretnutí nás môžete kontaktovať mailom na skolka.limbach@gmail.com, cez facebook https://www.facebook.com/skolkalimbach/, ale aj telefonicky 0905 355 665 Radi sa s Vami stretneme v priestoroch našej škôlky.

Posted in Aktuality | Tagged , | Komentáre sú deaktivované

Plávanie v Škôlke Limbach „Naši malí plavci“

Vedenie súkromnej materskej školy, Škôlka Limbach, Vavrinecká 2, 900 91 Limbach oznamuje všetkým zákonným zástupcom detí, že od apríla 2018 štartujeme spoluprácu s Plaveckou akadémiou v Limbachu.   Benefitom pre všetky deti našej škôlky sú PLAVECKÉ KURZY (jarný a jesenný) a POHYBOVÉ AKTIVITY VO VODE, SAUNOVANIE a JACUZZI. Toto všetko ponúkame svojim deťom počas celého roka v CENE ŠKOLNÉHO.   PLAVECKÉ KURZY 2x ročne – JARNÝ a JESENNÝ Dĺžka kurzu: 10 týždňov (spolu 20 týždňov) Dni: utorok (1:30 h) / štvrtok (1:30 h) Organizácia: max. počet detí v skupine je 8 detí / 4 skupiny Dĺžka hodiny: 0:45 h   LETO/ ZIMA   POHYBOVÉ AKTIVITY VO VODE, SAUNOVANIE a JACUZZI – 4 hodiny v týždni pod dozorom plavčíka. Podmienka, absolvovanie aspoň jedného plaveckého kurzu:-).

Posted in Aktuality | Tagged | Komentáre sú deaktivované

Zápis detí pre školský rok 2017/2018

Zápis detičiek do Škôlky Limbach bude prebiehať od 8.5.2017.  Všetky potrebné informácie nájdete tu. Moderná škôlka 21. storočia – verná aj osvedčeným tradíciám: Škôlka Limbach Kto sme ? Sme súkromná mater- ská škola – zaradená do sieti škôl SR od septembra 2015 s kvali- fikovaným personálom, ktorý garantuje individuálny prístup ku každému dieťaťu. Zriaďova- teľ: Občianske združenie Škôlka Limbach Výchovno-vzdelávací program uskutočňujeme podľa Školského vzdelávacieho program “Škola hrou” – schválený MŠVVaŠ SR. Škôlka sídli v modernej novostav- be – ocenenej v Madride ako stav- ba roka 2016. Súčasťou školy je vlastná kuchyňa (zriadená podľa EU noriem), jedáleň, triedy, sa- mostatné spálne, miestnosť na krúžkovú činnosť, školský are- ál, školská záhrada – určená na pestovateľské práce. V tomto čase sa buduje plavecký bazén, ďalší športový areál, jacuzzi a sauna a to všetko v cene školného. Maximálna kapacita SMŠ – 40 detí. Prevádzka materskej školy: od 7,00 hod. do 18,00 hod. Predprimárne vzdelávanie v Škôlke Limbach je pre deti od 2 do 6 rokov, aj pre deti s odlo- ženou a dodatočne odloženou povinnou školskou dochádz- kou. Deti prijímame na základe písomnej žiadosti zákonného zá- stupcu v priebehu celého roka.   Čo vám vieme poskytnúť ? slobodnú voľbu vzdelávacej cesty v rámci […]

Posted in Aktuality | Tagged , | Komentáre sú deaktivované

Sound healing v škôlke Limbach zaujal Markízu

Do našej škôlky príde televízia Markíza natáčať reportáž do relácie Reflex 15.marca. Zaujíma ich terapia spievajúcimi miskami. Čo to je sound healing, ako to prebieha, čo počas harmonizačnej terapie detičky robia- aj to bude predmetom reportáže. Tešíme sa, že sme jedinečná škôlka, ktorá prináša deťom a ich rodičom alternatívne smery a možnosti. Štáb Reflexu príde nakrúcať tretiu marcovú stredu o 9:30.

Posted in Aktuality | Tagged , , | Komentáre sú deaktivované

Sound Healing rozpis pre mesiace Február a Marec 2017

Pre všetkých, ktorí majú záujem o Sound Healing – terapiu tibetskými miskami pripájame rozpis pre Február a Marec. Bližšie info na Facebooku: Sound Healing Slovakia alebo na čísle: +421 903 375 372 Čo je to Sound healing a ako to prebieha nájdete tu.

Posted in Aktuality | Tagged | Komentáre sú deaktivované

Mikuláš so Sajfom:)

Včerajší Mikuláš bol naozaj úžasný…. Vidieť šťastné očká miestami aj trošičku strachu z čerta dáva tejto jedinečnej chvíli čarovnú príchuť. Do hĺbin nášho detského sveta sme stiahli aj Sajfu. Ďakujeme Mikuláškovi aj Sajfovi za krásne prežité okamihy, spoločné spievanie, tancovanie a zdobenie stromčeku.

Posted in Aktuality | Komentáre sú deaktivované