Krúžková činnosť – Škôlka Limbach

Mnohé materské školy ponúkajú deťom rôznorodé krúžky. U nás klasickú krúžkovú činnosť nenájdete. Prečo ? Náš Školský vzdelávací program je dôsledne vypracovaný a ušitý „na mieru“. Stredom nášho záujmu je dieťa a jeho potreby.

U nás realizujeme: plavecký kurz počas celého školského roku, gymnastiku, lyžovanie, korčuľovanie, K2 – lezecká stena, tanečný krúžok.

Náš Školský vzdelávací program “Škola hrou“:

vycvikovy bazen skolka limbach pezinok bratislava

Plávanie & Sauna & Jakuzzi

Z výskumu vyplýva, že deti, ktoré sa začali venovať plávaniu vo veku niekoľkých mesiacov, sú významne popredu vo svojom vývoji oproti ich rovesníkom, ktorí plávať nechodia a to v mnohých aspektoch dôležitých pri nástupe do školy.

detska lezecka stena k2 pezinok limbach

Lezecký kurz

Lezenie je unikátna a všestranná aktivita, ktorá buduje telo i ducha. Práve preto navštevujeme lezeckú stenu K2, pod vedením certifikovaných a skúsených inštruktorov.

gymnastika skolka limbach kruzok pezinok bratislava

Gymnastika

Dvakrát ročne prebieha kurz gymnastiky v spolupráci s organizáciou BigHugGym Pezinok, pod vedením certifikovaných trénerov. Tento kurz je zameraný na rozvoj fyzických zručností, rozvoj jemnej a hrubej motoriky, budovanie sebadôvery

krasokorculovanie detske kruzky skolka limbach bratislava pezinok

Ľadové korčuľovanie

Ľadové korčuľovanie prebieha v spolupráci s organizáciou Happy Kids pod vedením certifikovaných inštruktorov. Deti sa naučia stáť na korčuliach, padať, zdvíhať sa, osvoja si techniku korčuľovania, zdokonalia si svoje korčuľovanie.